Akce pořádané MS HANÁ Tovačov - 2020

sobota 7.3. 15:00 hájenka Členská schůze 70. VÝROČNÍ ZMĚNA
termínu
sobota 28.3. 8:00 hájenka BRIGÁDA   ZRUŠENO
pátek 24.4. 19:00 hájenka Členská schůze   ZRUŠENO
sobota 2.5. 8:00 hájenka BRIGÁDA    
sobota 23.5. 9:00 hájenka Dětský den
den přírody
pořadatelka
sl. Pavla PALČÍKOVÁ

ZRUŠENO
sobota 20.6. 9:00 střelnice střelby Tovačov oslava 70. let založení MS ZMĚNA
termínu
pátek 12.6. 19:00 hájenka Členská schůze    
sobota 13.6. 8:00 hájenka BRIGÁDA    
sobota 20.6. 20:00 hájenka Taneční zábava červnová noc ZRUŠENO
pondělí

pátek
20.7.
do
24.7.
8:00
do 16:00
hájenka příměstský
DĚTSKÝ tábor
PŘIHLÁŠKA
pro předškoláky a děti
prvního stupně ZŠ
plakát
pátek 24.7. 19:00 hájenka Členská schůze    
sobota 25.7. 8:00 hájenka BRIGÁDA    
sobota 22.8. 20:00 hájenka Taneční zábava srpnová noc  
pátek 25.9. 19:00 hájenka Členská schůze    

neděle

27.9.

9:00

zámecký areál

myslivecká kuchyně

Svatováclavské hody v Tovačově

jídlo

udírna
pátek 30.10. 19:00 hájenka Členská schůze    
sobota 31.10. 8:00 hájenka BRIGÁDA    
pátek 18.12. 18:00 hájenka Členská schůze    

 

 

 

Akce pořádané OMS Přerov - 2020

sobota 21.2. 20:00h Myslivecký ples Přerov - Sokolovna    
pátek
sobota
neděle
24.4.
25.4.
26.4.
8:00h Myslivecké dny
chovatelská přehlídka trofejí

Vzhledem k vyhlášení nouzového stavu Vládou ČR se akce odkládá na dobu neurčitou !
Domaželice
Kulturní dům
   
sobota 25.4. 8:00h Jarní svod psů
Vzhledem k vyhlášení nouzového stavu Vládou ČR se akce odkládá na dobu neurčitou !
Domaželice
Kulturní dům
   

 OMS Přerov:  plán akcí

 OMS Přerov:  plán střeleckých akcí

 

 

Myslivecké výstavy a akce v rámci celé ČR

 seznam zde

 

 

 

 

 

HONY - MS HANÁ Tovačov - 2019

sobota 16.11 8:00 hájenka Hon č.1   skupina č. 1
sobota 14.12 8:00 hájenka Hon č.2   skupina č. 3
středa 26.12 8:00 hájenka Hon č.3 Štěpánský FOTO

Paušální poplatky pro účastníky honu:  Člen: 100Kč, Honec: 100Kč, Host: 200Kč.

 

Elektronická pozvánka na bažantí a kachní hon. 

Pozvánku otevřete pro úpravy a v programu malovaní doplňte Vámi potřebné údaje.

 

Rozdělení do skupin k zajištění občerstvení při konaných akcích a honech:

SKUPINA č.1: vedoucí skupiny: Jan KOHN
Petr Žák, Jiří Kytlica, Jiří Rozehnal, Miroslav Chyla, Karel Čech.
SKUPINA č.2: vedoucí skupiny: Libor PASZ
Stanislav Mraček, Radim Kytlica, Alois Rozehnal, Jiří Dohnal, Martin Kohn.
SKUPINA č.3: vedoucí skupiny: Jiří KOHN
Petr Formánek, Libor Mraček,  Jaroslav Otáhal, Kateřina Mrázková.